Movies
Ratings
127
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 2.0