Series
Ratings
20
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0