Series
Ratings
147
Megalo BoxRated ★ 3.0
VoirRated ★ 3.5
PenguindrumRated ★ 4.5- Animal Detectives Kirumin ZooRated ★ 3.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
UzumakiRated ★ 2.5
GachiakutaRated ★ 3.0
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
Oats StudiosRated ★ 2.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
LazarusRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0