Movies
Ratings
436
ArrivalRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
After the StormRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
EvitaRated ★ 3.0
The Tree of LifeRated ★ 3.5
Finding ForresterRated ★ 4.0
GORated ★ 3.0
HerbRated ★ 2.5
Shall We Dance?Rated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 2.0
Marley & MeRated ★ 2.0
The Beast And The BeautyRated ★ 2.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.5
Walking on SunshineRated ★ 3.0