Movies
Ratings
172
May 18Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Love & SexRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 2.5