Series
Ratings
157
So, You Make ItRated ★ 3.0
VladimirRated ★ 2.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Hitori de ShinitaiRated ★ 4.0
Kinshicho Paradise ~Shibuyakaraippon~Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 2.5
AsuraRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 3.0
Hey Handsome!Rated ★ 2.5
The Beatles: Get BackRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 3.0
Tokyo Hochi ShokudoRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 3.5