Movies
Ratings
57
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 1.5
Despicable MeRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5