Movies
Ratings
530
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 4.0
Kung Fu Panda: Secrets of the Furious FiveRated ★ 3.5- Brave StoryRated ★ 3.0
Tales from EarthseaRated ★ 3.0
Tales of the NightRated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.0
Aachi and SsipakRated ★ 2.0
Chicken LittleRated ★ 4.0