Movies
Ratings
315
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Wedding BanquetRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5- Sua's HomeRated ★ 4.0
- Sea TigerRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0