Movies
Ratings
270
Little ForestRated ★ 3.5
GateRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
Tulip FeverRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0