Series
Ratings
319
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
This Is Going to HurtRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Love on the SpectrumRated ★ 4.0- 내 새끼의 연애Rated ★ 2.5
The Pitt Season 2Rated ★ 4.0
PluribusRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 2.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Pitt Season 1Rated ★ 3.5
Fit for TV: The Reality of the Biggest LoserRated ★ 1.5- 무쇠소년단Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 3.5