Series
Ratings
72
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 2.5
SuitsRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5