Titles you rated
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
To My Beloved ThiefRated ★ 3.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
- 태풍상사Rated ★ 2.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 3.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 3.0- 콩콩팡팡Rated ★ 3.0
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.5