Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
걸어서 세계속으로Rated ★ 3.5
World Theme TravelRated ★ 4.0- Max and RubyRated ★ 3.0
Anne of Green GablesRated ★ 3.5- Fairy TailRated ★ 5.0
- Dibo the Gift DragonRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5