Series
Ratings
40
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 1.5
Offline LoveRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 1.5
Renai no SusumeRated ★ 2.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 0.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 2.5
The Rose of VersaillesRated ★ 4.5