Series
Ratings
68
Nothing But ThirtyRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
SwitchedRated ★ 1.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5