Movies
Ratings
318
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
In the HouseRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 1.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5