Titles you rated
Future SonRated ★ 5.0- UtahimeRated ★ 5.0
- Hakusen Nagashi 19 no HaruRated ★ 4.0
Hakusen NagashiRated ★ 4.5- Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 4.5
Tiger & DragonRated ★ 4.5
Love GenerationRated ★ 5.0
So, You Make ItRated ★ 4.5
Overprotected Kahoko - 2018 Love & DreamRated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 5.0
Just a bit EspersRated ★ 5.0
Revenge SpyRated ★ 3.5
The Hours of My LifeRated ★ 5.0
Their MarriageRated ★ 3.5
Ryojin no OnoRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.5- Boku no Kawaii wa Madamada Hatsutentojo!?Rated ★ 4.0
The Unknown MeRated ★ 3.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5