Series
Ratings
20- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0