Titles you rated
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Turning Point: 9/11 and the War on TerrorRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0