Movies
Ratings
719
ElementalRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
The TranslatorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Atashin'chi the MovieRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 1.0
NopeRated ★ 4.0
A Perfect PairingRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 1.0
EternalsRated ★ 1.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 4.0