Series
Ratings
30
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.5
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 3.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 2.0
- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.5
Aggretsuko Season 5Rated ★ 3.0
AggretsukoRated ★ 4.0
Wild Wild CountryRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 3.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0