Series
Ratings
21
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Just DanceRated ★ 4.0
SearchRated ★ 0.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Doctor SlumpRated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5