Movies
Ratings
36
SoulRated ★ 2.5
Pororo, The Racing AdventureRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 0.5
Inside meRated ★ 0.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
ExitRated ★ 0.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 1.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
HappyendRated ★ 3.5
Gintama on Theater 2D: Kintama ArcRated ★ 3.0- Gintama On Theater 2D Baragaki-henRated ★ 2.5
Gintama on Theater 2D: Ikkoku Keisei-henRated ★ 5.0
Gintama: The MovieRated ★ 5.0