Movies
Ratings
72
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0