Series
Ratings
170
Apocalypse HotelRated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0
Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 4.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.5
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 3.0
Introduction to MineralogyRated ★ 3.0
NisekoiRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
ShirobakoRated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 3.5
UzumakiRated ★ 2.5
Cells at Work!Rated ★ 2.5
Takopii's Original SinRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy- Season 2Rated ★ 2.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 3.0