Titles you rated
Death's GameRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 1.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Drops of God Season 1Rated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0