Series
Ratings
171
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 5.0- Manito ClubRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Pray Speak What Has HappenedRated ★ 4.0
Honey Lemon SodaRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0