Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 5.0- 원피스 NEW-어인섬 편 SPECIAL EDITED VER.Rated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Love After World DominationRated ★ 3.5
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0