Movies
Ratings
297
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5