Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0