Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
My Husband Won't FitRated ★ 1.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
Mad DogRated ★ 2.5
The Sound of MagicRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Bad and CrazyRated ★ 3.0
TemptedRated ★ 2.0