Series
Ratings
88
Yukari-kun wa Gap ga ZuruiRated ★ 4.5- Ikemen Seven DaysRated ★ 5.0
Uchujin no Happiness RonRated ★ 5.0
Brother TrapRated ★ 4.0- Onsha no Midare Tadashimasu!Rated ★ 5.0
Strobe Edge Season 2Rated ★ 5.0
Strobe Edge Season 1Rated ★ 5.0
I Will Be Your BloomRated ★ 4.0
Kake kara Hajimaru Sayonara no KoiRated ★ 5.0
Toshishita Doutei-kun ni Honrou Sarete ImasuRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.0
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 1.0- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 3.5
Song of the BanditsRated ★ 5.0- 원경: 단오의 인연Rated ★ 4.0
- CasheroRated ★ 2.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.0
Through the DarknessRated ★ 5.0