Movies
Ratings
93
People We Meet on VacationRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 1.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Believer 2Rated ★ 1.5
BelieverRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 2.5