Series
Ratings
46
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The KillingRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Sweet Tooth Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Lost in SpaceRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
The KillingRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 1.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5