Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
While You Are Tempted Season 4Rated ★ 2.5
While You Are Tempted Season 3Rated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.0
ArteRated ★ 3.0
Saving 80,000 Gold in Another World for My RetirementRated ★ 1.5- 호랑이 들어와요Rated ★ 3.5
- 철학자의 요리Rated ★ 3.0
Backstabbed in a Backwater Dungeon: My Trusted Companions Tried to Kill Me, But Thanks to the Gift of an Unlimited Gacha I Got LVL 9999 Friends and Am Out For Revenge on My Former Party Members and the WorldRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 3.0- Animal Detectives Kirumin ZooRated ★ 3.0
With You and the RainRated ★ 3.0
The Dark History of the Reincarnated VillainessRated ★ 2.5
Naked HistoryRated ★ 4.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
The Too-Perfect Saint: Tossed Aside by My Fiancé and Sold To Another KingdomRated ★ 2.5
My Happy Marriage Season 2Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0