Movies
Ratings
28
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5