Titles you rated
Ensemble Stars!! Tsuioku Selection CheckmateRated ★ 5.0
Castaway DivaRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Romantic KillerRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- Lovely ComplexRated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
xxxHOLiCRated ★ 2.5
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.5
KakeguruiRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0