Titles you rated
6/45Rated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
LegendRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0