Series
Ratings
17
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0