Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Show Me The Money 11Rated ★ 2.0- Show Me The Money 10Rated ★ 2.0
Show Me The Money 9Rated ★ 3.5
Show Me The Money 8Rated ★ 3.0
Show Me The Money 777Rated ★ 3.5
Show Me The Money Season 6Rated ★ 3.5- Show Me The Money 5Rated ★ 3.5
Show Me The Money 4Rated ★ 3.0
Marvel ZombiesRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- RAP:PUBLICRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5