Series
Ratings
159
AdolescenceRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 4.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0