Movies
Ratings
148
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 4.0