Movies
Ratings
106
Crime 101Rated ★ 3.0
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
RougeRated ★ 3.5
Holy CowRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 2.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
BakudanRated ★ 5.0
Die, My LoveRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 4.5
Waiting For RainRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5- 우리는 매일매일Rated ★ 0.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
The Bride!Rated ★ 3.5
This Boy’s LifeRated ★ 2.0