Titles you rated
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
The Lies WithinRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Hidden IdentityRated ★ 2.0
GhostRated ★ 4.0