Titles you rated
UzumakiRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
GoedamRated ★ 1.5
Lovestruck in the CityRated ★ 2.5
You Season 3Rated ★ 5.0
YouRated ★ 5.0
YouRated ★ 5.0
BOYS PLANETRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 2.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
KakeguruiRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5