Series
Ratings
101
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Depp v HeardRated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 1.5
Superman and Lois Season 4Rated ★ 3.5
Invincible Season 3Rated ★ 3.5
Invincible Season 2Rated ★ 3.0
Invincible Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 2.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0