Movies
Ratings
186
HappinessRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5
CJ7Rated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.0