Series
Ratings
23
3 Body ProblemRated ★ 3.0- Foolish LoveRated ★ 4.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Justice PaoRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0