Movies
Ratings
667
Bird BoxRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
Moomins on the RivieraRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0